top of page
unnamed.jpg

Kõige nõutum ja populaarsem välireklaami tüüp (üle 80% meie toodetest). See populaarsus on tingitud suurest efektiivsusest klientide ligimeelitamisel igal kellaajal ja igal aastaajal. Kui mahutähtedest valmistatud valgustatud märk on valmistatud kvaliteetselt ja professionaalselt, siis teid kindlasti märgatakse.

Mahukirjade sordid

"Lamedad" tähed

Elegantne, kompaktne ja tasuv lahendus. Sildid lõigatakse freesmasinale PVC- või akrüülplekist, seejärel värvitakse need soovitud värviga või kleebitakse fooliumiga üle. Teatud kinnitusviisi korral võib isegi lame täht visuaalselt tunduda kolmemõõtmeline. Helitugevuse mõju saavutatakse tänu sellele, et erihoidjatele mõeldud kiri "hõljub" fassaadist eemal ja heidab sellele varju.Ideaalne siseruumide paigutamiseks.

276d86_1d4bc3deec374af18213909d15ae5f0c.
Uuri hinna

Teie küsimus on saadetud.Võtame teiega ühedus ühe tõõpäeva jooksul.Äitah

84127359_107954984096992_718068891088689

Volüürilised tähed eesmise valgustusega

Kirja küljed ja tagakülg on valmistatud 3-8 mm PVC-plastikust. või ALS-profiil, piimakrüülist esiosa, tänu millele on tähe pinnale hajuv valgus ere ja ühtlane. Kirja sees on ülikiired LED-moodulid, mille kaitsetase on ip 67, LED-elementide garantii on kaks kuni viis aastat. Valmistatud sildid kinnitatakse fassaadi värviga värvitud metallraamile, misjärel on kokkupandud silt kasutamiseks valmis.

3D-tähed eesmise ja külgvalgustusega

Selle teostamisel kasutatakse sama tehnoloogiat nagu eelmises versioonis, selle erinevusega, et see märk süttib nii esikülge kui ka külgi. See saavutatakse tänu sellele, et mahutäht on täielikult valmistatud akrüülist (välja arvatud taust). See variant on küll mõnevõrra kallim, kuid sellesse investeeritud vahendid tasuvad end kahtlemata ära. Seda märgistusvormingut leidub kõige sagedamini kaubanduskeskustes, kusjuures tähed kinnitatakse liitmaterjalile.

1538570957_led_letters_8_3272063.jpg

Mahulised tähed taustvalgustusega

Üks elegantsemaid võimalusi heledate mahutähtede täitmiseks. Valgus peegeldub kirja seestpoolt ja hajutab halo mööda aluspinda või mööda hoone fassaadi. See efekt saavutatakse tänu sellele, et kirja tagakülg on valmistatud valgust hajutavast materjalist. Suurepärane võimalus nii siseruumides (siseruumides) kui ka väljas (väljas) toimimiseks.

pandora.jpg
bottom of page